ZDHC CMS Framework Training for Suppliers

2 days

Course details

Type : Online (Trainer Guided)

Platform : Leadership and Sustainability

Language : Turkish

Cost : 250 USD (US Dollar)

Examination : Yes

certificate : Yes

Started at : 30 Nov 2023

Ended at : 01 Dec 2023

Number of available seats : 5

Attendance to the course is permitted only upon payment and approval from the training provider.

Training Provider

Leadership_n_Sustainability.png

For enquires relate to this course, please contact : www.leadership-sustainability.com

Read more

Course description

Tedarikçiler için ZDHC KYS (Kimyasal Yönetim Sistemi) Çerçevesi Eğitimi Eğitmen: Emre Akçaoğlu Tarih: 30 Kasım - 1 Aralık 2023 Saat: 10.00 - 13.00

Eğitimin Amacı: Bu eğitim, KYS Çerçevesinin derinlemesine anlaşılmasını hedeflemektedir. Etkili bir KYS Çerçevesinin önemini kavrayacak, ZDHC Kılavuzları, Platformları ve Çözümleri üzerinden Sürdürülebilir Kimyasal Yönetim Sistemi'nin nasıl geliştirilip uygulanabileceğine dair temel bilgileri öğreneceksiniz.

Kimler İçin? Bu eğitim, şirket yönetimi, kimyasal yönetim ekibi, satın alma, uyumluluk ve sürdürülebilirlik departmanları için idealdir.

Eğitimden Beklenen Faydalar: ZDHC KYS Çerçevesini derinlemesine anlama. ZDHC Yönergeleri, Platformları ve Çözümleri hakkında bilgi sahibi olma. Etkili KYS uygulama stratejileri konusunda meslektaşlarınızla tartışma fırsatı. ZDHC KYS yol haritasını doğru şekilde oluşturma becerisi. Eğitim İçeriği: ZDHC nedir? KYS Çerçevesinin Tanıtımı. KYS Uygulama Gereksinimleri. KYS Çerçevesinin Hazırlığı ve Planlaması. KYS Çerçeve İncelemesi ve Güncellemeleri. KYS Çerçevesinin Uygulanması. Öne Çıkanlar: Her web semineri sonrası sunum desteği. Heyecan verici aktivitelerle öğrenme oturumları. Kayıt ve İletişim: emre.akcaoglu@leadership-sustainability.com

İptal Politikası: Eğitimden 2 iş günü önce iptal edilmezse, maliyet katılımcıya aittir.

Fırsatı Kaçırmayın! Sürdürülebilir kimyasal yönetim konusundaki bilgi birikiminizi geliştirmek ve sektörde öncü olmak için bu eşsiz eğitim fırsatını değerlendirin. Sınırlı kontenjan nedeniyle yerinizi hemen ayırtın!

Bilgi ve Kayıt İçin Hemen İletişime Geçin: Emre Akçaoğlu: emre.akcaoglu@leadership-sustainability.com